kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Travelplanet.plKobiety częściej niż mężczyźni wybierają samotne podróże - wynika z najnowszego raportu Travelplanet.pl. Okazuje się, że liczba podróżujących singli stale rośnie - obecnie to 9 procent wszystkich turystów. Dokąd jeżdżą polscy single?
 
 
fot. YanosikAutoStop.plWydatki związane z samochodem są zwykle boleśnie odczuwalne w domowym budżecie. Choć najbardziej zauważalny koszt to oczywiście paliwo, ale opłat związanych z ubezpieczeniem czy przeglądami technicznymi nie da się uniknąć. Co zrobić, aby ograniczyć koszty?
 
 
fot. Jennifer Aniston fot. CinePixJennifer Aniston jest gotowa wyjść za mąż za Justina Theroux, po tym jak para uzgodniła warunki intercyzy.
 
 
fot. Fot. Wojciech Grzanka. Dąb SłowianinOd początku lutego można głosować na Europejskie Drzewo Roku. W tym międzynarodowym konkursie bierze udział polski kandydat - dąb Słowianin z Dębiny w województwie dolnośląskim. To zwyciezca krajowego konkursu Drzewo Roku 2014.
 
 
fot. webautoservice.plPodróżowanie zimą, z uwagi na trudne warunki atmosferyczne, wymaga większej uwagi od kierowców. W czasie najchłodniejszej pory roku na użytkowników aut czekają niestety także dodatkowe niebezpieczeństwa. Jednym z nich jest zatrucie tlenkiem węgla. Do takiej sytuacji może dojść, gdy samochód ma być miejscem do ogrzania się.
 
 
© Robert Kneschke - Fotolia.comZarządzanie wspólnymi finansami może być bardzo trudnym zadaniem w związku. Pieniądze, a może raczej zobowiązania finansowe, mogą prowadzić do sporów i nieporozumień pomiędzy partnerami. Ponoć na trwałość związku lepiej wpływa kredyt hipoteczny niż małżeństwo. Expander podpowiada, jak zaplanować finanse w związku, aby uniknąc przykrych rozczarowań.
 
 
fot. logo_WOŚPW kolejnym - 23. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 11 stycznia zagra 115 bibliotek z całego kraju. Placówki biorą udział w akcji „Biblioteki to miejsca przyjazne sztabom WOŚP”. Biblioteki oferują swoją przestrzeń na spotkania sztabów, udostępniają komputery i drukarki oraz biorą udział w imprezach, które służą zbieraniu pieniędzy.
 
 
Konstantin Yuganov - Fotolia.com1 stycznia 2015 roku weszły w życie zmiany dotyczące egzaminu na prawo jazdy. Kandydat na kierowcę może zdawać egzamin praktyczny własnym samochodem. Jawne są pytania egzaminacyjne, a część teoretyczna będzie ważna bezterminowo.
 
 
fot. @ klucze stefanolunardi - Fotolia.comZamierzasz w przyszłym roku kupić swoje własne mieszkanie? Zobacz co nas czeka w 2015 roku na rynku nieruchomości. Oto najważniejsze zmiany, z którymi przyjdzie się mierzyć uczestnikom rynku nieruchomości.
 
 
fot. Luksus pod choinkąAż 40 procent świątecznych wydatków Polacy przeznaczą w tym roku na prezenty. Wśród nich znajdą się także dobra luksusowe, na które z każdym rokiem jest większe zapotrzebowanie. Okazuje się jednak, że zakup ekskluzywnych prezentów niekonieczne musi wiązać się z wydatkami liczonymi w dziesiątkach tysięcy złotych - wynika z raportu "Luksus pod choinką".
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »