kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 2014We wrześniu o tytuł Rzeki Roku 2015 konkurować będzie 11 finalistek – rzek, które zostały zgłoszone do konkursu organizowanego przez Klub Gaja. Rzekę 2015 roku będzie można wybrać w ogólnopolskim, internetowym głosowaniu.
 
 
fot. Odwaga ratuje życieOd podejmowanych przez nas decyzji może zależeć życie bliskich i własne – to przesłanie nowej kampanii społecznej Rzecznika Praw Dziecka, której prześwieca hasło „Odwaga ratuje życie”. Akcja przez całe lato ma przypominać dzieciom i młodzieży o asertywności i odpowiedzialności za siebie i innych.
 
 
fot. Festiwal Gwiazd w MiędzyzdrojachW dniach od 1 do 4 lipca 2015 roku w Międzyzdrojach odbędzie się 20. jubileuszowa edycja Festiwalu Gwiazd. Imprezie towarzyszyć będą m.in. premiery spektakli teatralnych, wystawa plenerowa, wernisaż, projekcje filmów oraz tradycyjnie uroczysta Gala Odciskania Dłoni. Wydarzenie, jak co roku, zgromadzi kilkadziesiąt największych polskich gwiazd.
 
 
fot. Wakacje z biurem podróżyPrzed nami upragnione lato i sezon wyjazdów wypoczynkowych. Jeżeli powierzamy organizację naszego urlopu biuru podróży, powinniśmy znać jego obowiązki i zapisy, które powinny pojawić się w umowach. Jakie zobowiązania ma organizator wypoczynku? Czy biuro powinno informować o prawdopodobieństwie wystąpienia np. ataków terrorystycznych w kraju, do którego chcemy wyjechać?
 
 
© fotum - Fotolia.comNasze dane osobowe są codziennie przetwarzane przez różne instytucje oraz urzędy. To wrażliwe informacje, a ich kradzież może mieć bardzo nieprzyjemne skutki. To właśnie konsekwencje takich sytuacji winny zmusić nas do refleksji nad tym, komu udostępniamy dane osobowe. Expander podpowiada, jak chronić własną tożsamość oraz jakie kroki podjąć, gdy mamy podejrzenie, że ktoś może podszywać się pod nas.
 
 
fot. Pobiegnij z namiTo już szósta edycja biegu „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Impreza odbędzie się 21 czerwca w Garwolinie, a jej uczestnicy będą mieli do pokonania dziesięciokilometrową trasę ulicami miasta. W tym roku będzie też mieć miejsce Bieg Rodzinny na dystansie dwóch kilometrów.
 
 
© tarczas - Fotolia.comNiegdyś z okazji pierwszej komunii dzieci w ramach prezentu otrzymywały złote łańcuszki z krzyżykiem, zegarki czy rowery. Współczesne podarunki komunijne to głównie elektroniczne gadżety – tablety, komputery, konsole do gier czy smartfony. Okazuje się, że miłość do nowoczesnych zdobyczy technologicznych ogarnęła również dzieci.
 
 
fot. @ oszczędzanie_41561019_dundersztyc - Fotolia.comJak w prosty sposób zdobyć pieniądze na przyjemności? – to dylemat wielu z nas. Do oszczędzania nie trzeba chyba nikogo przekonywać – to najprostszy sposób na zasilenie domowego budżetu. Jak przestawić się na „tryb” oszczędzania? Warto wypracować pozytywne nawyki i konsekwentnie wcielać je w życie.
 
 
fot. Amy Adams fot. UIP.jpgAmy Adams wyszła za mąż za Darrena Le Gallo.
 
 
fot. akpa_20150421_tomaotomo_jk_334121 kwietnia Tomasz Olejniczak zaprezentował swój trzeci w karierze autorski pokaz – kolekcję TOMAOTOMO #DESIRE. Licznie zgromadzone gwiazdy podziwiały kolekcję adresowaną do kobiet poszukujących nietuzinkowych rozwiązań - tych, które chcą wyróżniać się w tłumie.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »