kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ iStock.comIzabela HaburPodróż samolotem przestała być synonimem luksusu i elegancji – zyskała charakter masowy. Samolot jest miejscem, w którym wypada przestrzegać odpowiedniej etykiety, aby przetrwać czasem kilkunastogodzinną podróż. Dlatego portal kayak.pl przygotował dziesięć przykazać podniebnego savoir-vivre.
 
 
fot. ZakupyPrzed Świętami Bożego Narodzenia ogarnia nas prawdziwa gorączka przygotowań i zakupów. W tym czasie warto zastanowić się nad wdrożeniem we własnym domu zasad lean management czyli „szczupłego zarządzania”. Jak może nam ono pomóc w czasie przedświątecznych zakupów?
 
 
fot. Tomasz Jakubiak. SOS Wioski DziecięcePod takim hasłem 13 grudnia odbędzie się II edycja akcji „Podziel się dobrem w Dobrych Miejscach" Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Lokale gastronomiczne z całego kraju przekażą 10 procent od swojego obrotu na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Inicjatywa ma na celu zgromadzenie niezbędnych funduszy na organizację Świąt dla Rodzin SOS.
 
 
fot. Nicole Kidman fot. Warner Bros Entertainment PolskaNicole Kidman pragnie powiększyć rodzinę.
 
 
fot. Anna Lewandowska. TWGDziś ruszył we Wrocławiu pilotażowy program "Mali Wspaniali" poświęcony sportowej aktywizacji przedszkolaków. W konferencji inicjującej akcję wzięła udział Anna Lewandowska, która została ambasadorem Igrzysk The World Games 2017.
 
 
fot. @ pieniądze xl1984 - Fotolia.com17 listopada przypada Ogólnopolski Dzień bez Długów. To dobra okazja, aby przyjrzeć się domowemu budżetowi, zwłaszcza młodych Polaków. Z raportu "Finansowy portret młodych" przygotowanego na zlecenie Krajowego Rejestru Długów wynika, że w grupie wiekowej 18-35 lat zadłużonych jest już ponad 770 tysięcy rodaków.
 
 
jogyx - Fotolia.comPrzed nami sezon narciarski. Wielu miłośników "białego szaleństwa" z utęsknieniem czeka na możliwość oddania się ulubionemu sportowi. Większość zimowych ośrodków w Europie otworzy swoje trasy w połowie listopada. To dobry moment, aby przygotować się na narciarskie przygody. Jak cieszyć się z uprawiania zimowych sportów bez uszczerbku dla organizmu podpowiada dr Rafał Mikusek ze Szpitala Centrum ENEL-MED.
 
 
fot. Weekendowy alkoholizmSą młode, wykształcone i niezamężne. Po alkohol, który je relaksuje i pociesza sięgają w weekend - to dla nich czas zapomnienia i odreagowania codziennych stresów, frustracji i samotności. Z danych WHO wynika, że w Polsce alkoholu nadużywa 2,4 procent pań. Z jakich powodów młode i wykształcone kobiety stają się weekendowymi alkoholiczkami?
 
 
fot. Sean Bean fot. HBO55-letni Sean Bean zamierza wejść w związek małżeński po raz... piąty.
 
 
fot. TWGPolacy coraz chętniej decydują się na regularną aktywność fizyczną. Bardzo modne jest oczywiście bieganie, ale też i inne dyscypliny sportowe takie jak siatkówka czy squash zyskują na popularności. Rodacy chętnie siadają na rowery, ale też jeżdżą na łyżworolkach. Okazuje się, że aktywność sportowa Polaków to dziś znacznie więcej niż kopanie piłki czy wizyta na siłowni.
 
 
Strony: [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »