kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ pieniądze xl1984 - Fotolia.comDo końca 2015 roku gminy musiały dopisać wszystkich dłużników alimentacyjnych do biur informacji gospodarczej. Z danych przekazanych do Krajowego Rejestru Długów wynika, że 266 548 dłużników zalega swoim dzieciom ponad 8,2 miliarda złotych.
 
 
fot. @ zakupy Anton Maltsev - Fotolia.comOptymizm i racjonalność – te dwie cechy najlepiej opisują Polki w zakresie zarządzania domowym budżetem. Optima sprawdziła, jak Polki radzą sobie z prowadzeniem finansów i z przeciwnościami losu.
 
 
fot. Natalie Cole fot. Archiwum artystkiNatalie Cole, córka Nat King Cole'a nie żyje.
 
 
fot. SylwesterJuż tylko kilkanaście dni dzieli nas od powitania Nowego Roku. To doskonały preteks, aby przyjrzeć się jak najhuczniejsza impreza w roku odbywa się w innych zakątkach świata.
 
 
fot. Prezent_freeimage.comŚwięta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi czas spełniania marzeń najbliższych. Każdego roku zastanawiamy się, jakim prezentem zaskoczyć rodzinę. Jeżeli znudziły się Wam konwencjonalne podarunki świąteczne, czas pomyśleć o niebanalnych, nietypowych prezentach. Oto 10 propozycji, które sprawią, że obdarowani zapamiętają tegoroczne prezenty na długie lata.
 
 
© racamani - Fotolia.comTylko od dobrej woli sprzedawcy zależy zwrot prezentu, który nie ma wad, a który po prostu nie podoba się obdarowanemu. Jeżeli sprzedawca zgodzi się na to rozwiązanie, może określić własne warunki takiego zwrotu. O czym powinniśmy pamiętać, kupując prezenty?
 
 
fot. @ platności elektroniczne_41709089_Sergejs Rahunoks - Fotolia.comPolacy polubili bankowość mobilną. Banki mają już 5 mln aktywnych użytkowników korzystających z usług z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym - wynika z danych PRNews.pl i Bankier.pl.
 
 
fot. Olga Bołądź fot. ITI CinemaW sieci pojawił się nowy zwiastun komedii "Słaba płeć?".
 
 
© ArVis - Fotolia.comWedług szacunków, 30-40 procent najemców mieszkań, które należą do towarzystw budownictwa społecznego TBS chciałoby wykupić te lokale. Najnowsza nowelizacja prawa w tym zakresie pozwala na taką możliwość, ale nie wszystkim lokatorom. Kto będzie mógł wykupić mieszkanie należące do TBS?
 
 
fot. Wybory bez barierZachęcenie wyborców z niepełnosprawnością do udziału w wyborach parlamentarnych 25 października – to główny cel ogólnopolskiej kampanii „Wybory bez barier”, której organizatorami są Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Akcja, której towarzyszy hasło „5 milionów głosów może zmienić wszystko” potrwa do 24 października.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »