kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ wakacje pieniądze_43556873_Reena - Fotolia.comJeśli podróżujemy po świecie, musimy się liczyć z wysokimi kosztami organizacji takich wypraw. Jak zatem oszczędzić przy organizacji podróży zagranicznych? Oto kilka prostych sposobów na to, jak zaplanować podróż, aby planowana eskapada nie uszczupliła zbytnio naszego portfela.
 
 
fot. Bezpieczny, bo widocznyKażdego roku na polskich drogach dochodzi do poważnych wypadków, w których giną lub zostają poszkodowani najmłodsi. Zaledwie mały element odblaskowy umieszczony przy ubraniu czy na bucie może zapobiec tragedii na drodze z udziałem dzieci. Właśnie ruszyła kampania „Bezpieczny, bo widoczny”, która ma przypominać rodzicom i dzieciom o konieczności noszenia odblasków.
 
 
fot. @ alkoholizm_29943022_Valeriy - Fotolia.comManagerowie wysokiego szczebla żyją pod presją, w stresie, rywalizują ze sobą, doświadczają ciągłego braku czasu. Niestety ich samotność sprzyja powstawaniu uzależnień. Przyjmuje się, że managerowie wyższego szczebla mogą stanowić nawet 50 procent wszystkich uzależnionych od alkoholu.
 
 
fot. prezentmarzen.plZ każdym rokiem w Polsce przybywa miłośników sportów ekstremalnych. Ryzyko staje się dla nich elementem niezbędnym do osiągnięcia szczęścia. Kim są poszukiwacze mocnych wrażeń i dlaczego decydują się na tego typu emocje postanowił sprawdzić serwis prezentmarzen.com.
 
 
fot. Anna PrzybylskaDziś, po długiej i ciężkiej chorobie zmarła aktorka Anna Przybylska. Miała 36 lat.
 
 
© mario beauregard - Fotolia.comWraz z rozpoczęciem roku akademickiego w większych polskich miastach powróciły na ulice korki. Jak się okazało – nie wszędzie w takim samym stopniu, ale trzeba przyznać, że wielkie miasta są w tym względzie do siebie bardzo podobne. Sprawdź, w którym mieście w czasie korków poruszamy się autem najwolniej.
 
 
fot. Rihanna fot. Universal Music PolskaRihanna otrzymała podobno propozycję udziału w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda.
 
 
fot. Beyonce Knowles fot. Sony MusicW sieci pojawiły się spekulacje, iż Beyoncé jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka.
 
 
© Dima - Fotolia.comPolacy przedkładają wygląd stołu nad właściwe zachowanie w czasie posiłków – wynika z danych marki MOSSO. Okazuje się, że dobre maniery mamy jedynie na pokaz. W restauracji bowiem potrafimy zachować się nienagannie, ale już w rodzinnym gronie etykieta bywa dla nas pojęciem obcym. Jak zasad savoir vivre’u przestrzegamy, a które łamiemy?
 
 
fot. Rowery. infoWire.plPonad miliard złotych wydali na rowery Polacy w mijającym sezonie. Coraz chętniej i częściej przesiadamy się na rowery w dużych miastach, aby ominąć korki. Na co powinniśmy zwracać uwagę przy zakupie jednośladu, aby spełniał nasze oczekiwania?
 
 
Strony: [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »