kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Teneryfa_HiszpaniaHiszpania od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich turystów. Szczególnie upodobaliśmy sobie tamtejsze wyspy - Fuerteventura, Teneryfa, Majorka, Lanzarote oraz Gran Canaria. Czym kuszą polskich turystów sprawdził Travelplanet.pl.
 
 
fot. oszczędzanieAż 90 procent Polaków kontroluje swoje wydatki - wynika z badań przeprowadzonych przez Optimę. Okazuje się, że z każdym rokiem rośnie nasza świadomość finansowa. Zaprzyjaźniliśmy się z oszczędzaniem - 75 procent badanych twierdzi, że warto odkładać pieniądze, a kolejne 70 procent zamierza zaoszczędzić jakąś sumę w ciągu najbliższego roku.
 
 
fot. @ pieniądze_44797739_ designcreator - Fotolia.comKrótkoterminowe pożyczki gotówkowe czyli tzw. "chwilówki" cieszą się przed każdymi świętami sporą popularnością. Choć wydają się być szybkim i niedrogim sposobem na pozyskanie pieniędzy, to może się okazać, że staną się z czasem wieloletnim i dotkliwym obciążeniem dla domowego budżetu. Bartosz Jaśkowiak, adwokat w kancelarii JKP Adwokaci we Wrocławiu opowiada o konsekwencjach wyboru szybkiej pożyczki.
 
 
fot. PizzaPortal.plZ każdym rokiem zamawianie potraw z dostawą do domu zyskuje na popularności. Możliwość zamawiania i płatności online cenią sobie konsumenci na całym świecie. Jakie trendy kulinarne obowiązują przy zamawianiu jedzenia przy pomocy Internetu? Oto zestawienie polskich zwyczajów w ubiegłym roku z raportu przygotowanego przez serwis PizzaPortal.pl.
 
 
fot. Kanye West fot. Universal Music PolskaKanye West przechodzi podobno odpowiednie szkolenia, by zostać pastorem.
 
 
fot. @ oszczędzanie_45509803_ James Thew - Fotolia.comPrzyjście dziecka na świat to ogromna radość dla rodziców. Pojawienie się potomka oznacza jednak zwykle mnóstwo wydatków. Jak finansowo przygotować się na pojawienie się dziecka? Expander podpowiada, jak możemy uzyskać lub zaoszczędzić nawet 4000 zł na takich wydatkach.
 
 
© mario beauregard - Fotolia.comOsoby, które zamierzają wybudować dom lub przebudować już istniejący nie muszą już martwić się pozyskaniem stosownych pozwoleń. Według nowelizacji Prawa budowlanego inwestorzy indywidualni nie będą musieli mieć pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego.
 
 
fot. @ platności elektroniczne_41709089_Sergejs Rahunoks - Fotolia.comPożyczając pieniądze coraz częściej korzystamy z ofert, które pozwalają zrealizować transakcję bez wychodzenia z domu. E-pożyczki budzą jednak sporo kontrowersji, zwłaszcza ze względu na bezpieczeństwo takiego rozwiązania, np. możliwość przechwycenia danych przez osoby postronne. Jak bezpieczenie pożyczać pieniądze online, podpowiada Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.
 
 
© diego cervo - Fotolia.comW Krajowym Rejestrze Długów zdecydowanie dominują panowie - 63 procent mężczyzn jest dłużnikami, a ich zaległości finansowe sięgają prawie 13 miliardów złotych. Tymczasem kobiece długi w tym samym rejestsze są trzy razy niższe niż panów. To właśnie panie zarządzają zwykle domowymi budżetami i odpowiadają za opłacanie rachunków.
 
 
fot. Lady GaGa fot. Universal Music PolskaLady Gaga i jej narzeczony Taylor Kinney kupili dom.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »