kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. danie gotoweZ powodu braku czasu na gotowanie, ze zmęczenia lub z braku pomysłu na obiad coraz częściej sięgamy po dania gotowe. Dla wielu rodzin to jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia. Co zawierają gotowe dania? Czy wiemy, co naprawdę jemy? Jak wybierać dania gotowe, aby nie szkodziły naszemu zdrowiu?
 
 
fot. SOS Wioski Dziecięce"Patron SOS" - taką nazwę nosi nowy program Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Głównym celem przedsięwzięcia jest zapewnienie osieroconym i opuszczonym dzieciom lepszego startu w dorosłe życie.
 
 
fot. dlugi weekend urlopZbliżający się długi weekend będzie dla wielu z nas okazją do dalszych wyjazdów. Wystarczy wziąć 8 dni urlopu i zyskujemy dwutygodniowy wypoczynek od Świąt Wielkanocnych aż do majowego weekendu. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd, musimy też liczyć się z wydatkami z nim związanymi. Według GUS, na wakacje wydajemy prawie 700 złotych na osobę, a na zagraniczny wypoczynek ponad 1900 złotych.
 
 
fot. Trzy dni dla zdrowiaPopularyzacja zachowań prozdrowotnych wśród Polaków – to główne cele ogólnopolskiego programu zdrowia społecznego „Trzy dni dla zdrowia”. Pierwsza edycja tej inicjatywy odbędzie się w dniach od 6 do 8 czerwca 2014 roku na terenie placu Niepodległości, w centrum Zakopanego.
 
 
fot. logo trzymaj formęPrzed nami Światowy Dzień Aktywności Fizycznej, który obchodzić będziemy 6 kwietnia. Z tej okazji warto zastanowić się nad aktywnością fizyczną nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci i młodzieży. Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!” przypomina, że w zakresie aktywności ruchowej mamy jeszcze wiele do zrobienia.
 
 
fot. W. Książkiewicz, A. Sokołowska, T. Olejniczak. Tomaotomo31 marca w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego butiku TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. W stołecznym C.H. Plac Unii nie mogło zabraknąć gwiazd, które doceniają oryginalne kreacje projektanta. Na otwarciu butiku były m.in. Weronika Książkiewicz i Anita Sokołowska.
 
 
© diego cervo - Fotolia.comWiosna jest porą roku, która wyjątkowo sprzyja przeprowadzaniu zmian i to niekoniecznie związanych ze sprzątaniem, choć tak się większości z nas kojarzy ten czas. Wiosenne porządki niekoniecznie muszą ograniczać się do pozbywania niepotrzebnych rzeczy. To dobry czas na naprawę naszej domowej sytuacji finansowej, co może się wiązać ze zmianą nawyków.
 
 
© monticellllo - Fotolia.comPolacy mają coraz mniej czasu dla siebie i bliskich, nic zatem dziwnego, że mają go też mniej na przygotowywanie posiłków. Wielu z nas ma jednak świadomość potrzeby zdrowego i regularnego odżywiania. Coraz chętniej zamawiając jedzenie przez Internet czy telefon wybieramy zdrowe menu. Wiosna to w końcu najlepsza pora, aby zasmakować pierwszych owoców i warzyw.
 
 
© haveseen - Fotolia.comWiosna to bardzo dobry czas na planowanie letniego wypoczynku. Zanim jednak wyjedziemy musimy wybrać ciekawe miejsce, wygodny hotel i zaplanować wiele innych spraw. O czym należy pamiętać, by móc cieszyć się spokojnym wypoczynkiem, bez niepotrzebnych, niemiłych niespodzianek, podpowiadają eksperci serwisu Fly.pl.
 
 
fot. Żółty Tydzień logoOd 31 marca do 11 kwietnia potrwa XXVIII edycja akcji Żółty Tydzień. Celem inicjatywy jest uświadomienie zagrożeń związanych z wirusowymi zapaleniami wątroby, a także edukacja w zakresie sposobów zapobiegania tym schorzeniom. Tegoroczna edycja zwraca uwagę na możliwe konsekwencje zakażenia wirusem WZW typu B.
 
 
Strony: [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »