kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ pieniądze xl1984 - Fotolia.comPonad 130 tysięcy Polaków planuje zadłużyć się w tym roku na wydatki związane z dziećmi. Okazuje się, że co ósmy Polak panujący wziąć pożyczkę, przeznaczy ją na ten właśnie cel – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS Polska na zlecenie P.R.E.S.C.O. GROUP w ramach programu edukacyjnego „Wydatki Kontrolowane”.
 
 
fot. Klub Gaja. Tomek Pikuła-Rzeka Roku 2013-WieprzówkaW organizowanym przez Klub Gaja konkursie na Rzekę Roku 2014 wybrano finalistki. Spośród ponad czterdziestu zgłoszeń jury konkursowe wybrało jedenaście polskich rzek. To druga edycja konkursu w ramach programu „Zaadoptuj rzekę”, w której poszukiwano szczególnych miejsc nad rzekami, istotnych dla przyrody, historii i kultury danej społeczności lokalnej. Rzekę - zwyciężczynię poznamy we wrześniu.
 
 
fot. @ grecja_44177673_ Freesurf - Fotolia.comJuż 3 na 4 polskich internautów, którzy planują urlop, szuka ofert wypoczynku w internecie, zaś połowa dokonuje rezerwacji lub kupuje wycieczki w ten właśnie sposób. E-konsumenci wykorzystują w tym celu już nie tylko z komputery, ale i smartfony oraz tablety. Sieć stała się najlepszym miejscem, gdzie można szybko znaleźć różnorodną ofertę turystyczną.
 
 
© mario beauregard - Fotolia.comNa nowopowstających osiedlach nie znajdziemy, obecnych w blokach z „wielkiej płyty” i w starszych budynkach, piwnic. Miejsce na przetwory, schowek na rower i pomieszczenie na nieużywane meble w jednym zostało zastąpione komórkami lokatorskimi. W nowoczesnych budynkach te ostatnie pomieszczenia zastąpiły tradycyjne piwnice.
 
 
fot. StomaLife. Odkryj stomięW ramach kampanii społecznej „StomaLife. Odkryj stomię”, która walczy z wykluczeniem społecznym dotykającym stomików, rusza specjalny konkurs „Różyczka”. Jego celem jest przygotowanie projektu kotylionu lub statuetki, która będzie nawiązywać do symbolu kampanii – róży.
 
 
fot. Stalking-zła miłość.Małgorzata ForemniakZjawisko stalkingu w naszym kraju przybiera na sile, a Polacy mają niewielką świadomość tego problemu. Małgorzata Foremniak postanowiła przybliżyć widzom to zjawisko. Aktorka w programie „Stalking-zła miłość” na kanale ID przedstawi najbardziej wstrząsające historie osób, które cierpiały z powodu uporczywego nękania. Wybór Foremniak nie jest przypadkowy – aktorka miała przez długi czas problem ze stalkerami.
 
 
fot. @ pieniądze xl1984 - Fotolia.comWielu z nas z niecierpliwością czeka na zasłużony urlop. Zbliżające się wakacje to również okazja do planowania wypoczynku oraz wydatków z nim związanych. Nie zawsze jednak dysponujemy funduszami, aby te marzenia zrealizować. Co zrobić, aby zdobyć pieniądze na wakacje i nie zostać później z długami?
 
 
fot. Adam RostkowskiRobert Lewandowski, który jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF bierze udział w rozpoczynającej się właśnie kampanii „Głos Dzieci”. Znany polski piłkarz apeluje o wsparcie dla najmłodszych dotkniętych kryzysami humanitarnymi. Lewandowski użyczył głosu chłopcu, który stał się ofiarą wojny w Syrii.
 
 
fot. MelancholiaLiczba lokali gastronomicznych w naszym kraju w ostatnich dziesięciu latach znacznie wzrosła – wynika ze statystyk GUS. Nic dziwnego skoro Polacy coraz chętniej i częściej jedzą posiłki poza domem. Nie oznacza to bynajmniej, że pożegnaliśmy fastfoody czy kuchnię polską – to wciąż popularna oferta.
 
 
fot. fotelikPrzed nami wakacyjne wyprawy i dłuższe niż zwykle podróże. Wielu z nas zabierze swoją rodzinę do samochodu i wyruszy na upragniony letni wypoczynek. Jak przygotować się do takiego wyjazdu, gdy podróżować będą z nami dzieci? Kierowca powinien pamiętać o stanie technicznym pojazdu, jak i o bezpieczeństwie pasażerów, zwłaszcza tych najmłodszych.
 
 
Strony: [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »