kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. WłamywaczTylko w czasie tegorocznych wakacji dokonano w Polsce prawie 12 tysięcy włamań z kradzieżą, z czego co piąte dotyczyło domów i mieszkań - wynika z danych Komendy Głównej Policji. Złodzieje wykorzystują nasz brak czujności i często świadomości dotyczącej bezpieczeństwa. Jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem i jakie metody stosują włamywacze?
 
 
fot. Renée Zellweger fot. UIPNowy film o przygodach Bridget Jones pojawi się w kinach jesienią przyszłego roku.
 
 
fot. Yoko Ono fot. Archiwum ArtystkiYoko Ono zorganizowała specjalną akcję z okazji urodzin Johna Lennona.
 
 
fot. Marsz przez Barbakan8 października o 14.30 spod krakowskiego Barbakanu wyruszy Międzypokoleniowy Żonkilowy Marsz Nadziei. Celem wydarzenia, które organizuje Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Św. Łazarza” jest ukazanie naszej solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną.
 
 
fot. WłamywaczWedług statystyk Komendy Głównej Policji, w ubiegłym roku odnotowano prawie 107 tys. włamań do mieszkań. W Polsce średnio co 15 minut dochodzi do zgłoszenia kradzieży z włamaniem do domu bądź mieszkania. Okazuje się, że ponad 80 procent mieszkań nie jest właściwie zabezpieczona przed kradzieżą – wynika z analizy firmy Elephant.
 
 
fot. Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsAngelina Jolie i Brad Pitt chcą adoptować kolejne dziecko.
 
 
fot. Odblaskowi.plKażdy pieszy poruszający się po drodze poza obszarem zabudowanym ma obowiązek noszenia elementów odblaskowych. Jak pokazują statystyki wypadków z udziałem pieszych - nie wszyscy pamiętają o tym obowiązku. Właśnie rusza szósta edukacja ogólnopolskiej kampanii Odblaskowi.pl, która przypomina o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa drogowego.
 
 
fot. @ bankrut_50728382_Africa Studio - Fotolia.comKiedy borykamy się z problemami finansowym czy chorobą, zdarza się, że nie jesteśmy w stanie opłacać składek ubezpieczeniowych. Wielu decyduje się wówczas na rezygnację z umowy. Nie zawsze trzeba sięgać po to rozwiązanie – warto sprawdzić jakie są możliwości utrzymania ochrony.
 
 
Konstantin Yuganov - Fotolia.comPrzystępujący do egzaminu na prawo jazdy muszą nie tylko wykonywać różnorodne manewry na drodze i placu manewrowym, znać obowiązujące przepisy ruchu drogowego, ale też wykazać się ekonomiczną jazdą. Okazuje się, że ten ostatni wymóg to spora przeszkoda na drodze po wymarzone uprawnienia.
 
 
fot. Cameron Diaz fot. UIPPo sieci zaczęły krążyć plotki, iż Cameron Diaz i jej mąż, Benjie Madden z Good Charlotte, spodziewają się dziecka.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »