kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kraków: Międzypokoleniowy Żonkilowy Marsz Nadziei
2015/10/6 12:10:00

8 października o 14.30 spod krakowskiego Barbakanu wyruszy Międzypokoleniowy Żonkilowy Marsz Nadziei. Celem wydarzenia, które organizuje Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Św. Łazarza” jest ukazanie naszej solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną.

Trasa Marszu wiedzie poprzez ulicę Basztową, następnie Floriańską, Rynek Główny, Szewską aż po Planty Krakowskie.

Uwieńczeniem Marszu będzie wspólne sadzenie cebulek żonkilowych Pola Nadziei na Plantach przy Bunkrze Sztuki, inaugurując w ten sposób 19 edycję akcji Pola Nadziei.

fot. Marsz_Korowód

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w Międzypokoleniowym Żonkilowym Marszu Nadziei, który ma na celu ukazanie solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną.

Zbiórka ubranych na żółto uczestników Marszu, wyposażonych w żonkilowe transparenty będzie pod Barbakanem od godz. 14.15. Marsz prowadzony przez Orkiestrę Reprezentacyjną AGH wyruszy spod Barbakanu o godzinie 14.30.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kraków, hospicjum, marsz, żonkile


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »