kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Zamieńmy się żonami
2007/3/12 14:54:20

"Zamiana Żon" to reality show, w którym dwie rodziny zamieniają się żonami / mamami na tydzień. Każda z pań zamieszka w domu z nie swoim mężem, nie swoimi dziećmi i nie swoimi problemami. Pierwszą połowę tygodnia "nowa" żona spędza zgodnie z zasadami nowej rodziny. A w drugiej połowie w domu zaczynają obowiązywać jej zasady.

Program "Zamiana Żon" przedstawia różne sposoby na życie, na wychowanie dzieci, ale także na gospodarowanie pieniędzmi. Pokazuje jak różne mogą być wybory ludzi oraz wyznawane zasady, jak wiele można mieć pomysłów na życie własne oraz swoich dzieci. Program ujawnia faktyczną hierarchię wartości w domach uczestników. Odkrywa czego ludzie oczekują od swoich partnerów, jak dzielą się rodzicielstwem, zakupami, pracami domowymi.

Uczestniczki programu przyjeżdżają do swoich "nowych" domów. Wspomagane tylko przez instrukcje pozostawione przez prawdziwą żonę i mamę, muszą spędzić tydzień w tym domu.

W każdym odcinku dobrane są dwie rodziny, których style życia bardzo się od siebie różnią. Dzięki temu obie strony mogą nauczyć się czegoś o sobie, spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Trwa nabór do programu.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: małżeństwo, rdzina, zamiana żon, żona


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»