kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 20141 września rusza internetowe głosowanie na Rzekę Roku 2015 w plebiscycie organizowanym przez Klub Gaja. Do tytułu pretenduje w tym roku 11 rzek – kandydatek. Ambasadorką konkursu Rzeka Roku jest podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska.
 
 
fot. fotoliaKoniec wakacji dla wielu osób oznacza pokonanie samochodem setek czy nawet tysięcy kilometrów po zatłoczonych drogach. Bezpieczeństwo podróżowania jest kwestią priorytetową – trzeba przygotować auto, spakować i zabezpieczyć bagaż oraz zaplanować samą podróż.
 
 
fot. Megan Fox fot. Imperial - CinepixPo pięciu latach małżeństwa decyzję o rozstaniu podjęli gwiazda "Transformersów" Megan Fox i znany z serialu "Beverly Hills, 90210" Brian Austin Green.
 
 
fot. Wyprawka 201563 procent Polaków przeznaczy na zakupy szkolne kwotę od 301 do 700 złotych – wynika z tegorocznego badania Payback Opinion Poll (POP). Aż 90 procent badanych środki na wyprawkę dla dziecka weźmie z bieżącego budżetu domowego.
 
 
© slawomirpurgal - Fotolia.comObecnie prawie 240 tysięcy osób odnotowanych w bazie danych biura informacji gospodarczych Krajowego Rejestru Długów to dłużnicy, którzy podróżowali koleją bez ważnego biletu. Łączny dług Polaków wobec kolei wynosi ponad 197 mln złotych.
 
 
fot. Orlando Bloom i Johnny Depp fot. Forum FilmOrlando Bloom dołączył do obsady filmu "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales".
 
 
fot. @ prawo_42782947_senk - Fotolia.com.jpgOd miesiąca obowiązują nowe przepisy dotyczące postępowania egzekucyjnego związanego z zaległymi alimentami. Wprowadzone uproszczenie procedur ma pomóc w skuteczniejszym ściąganiu należności. W Polsce tylko co siódma egzekucja alimentacyjna jest skuteczna.
 
 
fot. Gwen Stefani fot. Universal Music Polska.jpgGwen Stefani wniosła pozew o rozwód z Gavinem Rossdale'em.
 
 
fot. @ jedzenie_49731797_Jonathan Stutz - Fotolia.comSpołeczność każdego z europejskich krajów ukształtowała swoją własną kulturę, obyczaje i kuchnię. Charakterystyczne przysmaki z poszczególnych krajów są inspiracją dla szefów kuchni, dzięki czemu możemy cieszyć się smakiem dań z całego świata nie ruszając się z własnego domu. PizzaPortal.pl sprawdził, jak kształtują się preferencje kulinarne Europejczyków, kiedy dopada ich ochota na zjedzenie czegoś niekoniecznie zdrowego i niskokalorycznego.
 
 
fot. @ pieniądze_56252941_Magdziak Marcin - Fotolia.comBrak wystarczających środków do utrzymania i wychowania dziecka to jedne z głównych powodów rezygnacji Polaków z rodzicielstwa. Do powiększenia rodziny nie zachęca też państwo, w którym brakuje długofalowej polityki prorodzinnej. Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego podpowiadają, w jaki sposób przygotować budżet na pojawienie się dziecka i jego późniejsze wychowanie.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »