kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley potwierdziła, że nie pojawi się w nadchodzącej odsłonie "Piratów z Karaibów".
 
 
Alicia Keys fot. Sony BMGAlicia Keys i Swizz Beatz spodziewają się drugiego potomka. Dziecko urodzi się w grudniu. Wkrótce ukaże się też nowa płyta wokalistki.
 
 
fot. co warto mieć w aucieGaśnica i trójką ostrzegawczy to najważniejsze akcesoria, które musimy mieć w aucie. Gdy ich brakuje grozi nam mandat w wysokości nawet do 500 złotych. Prócz obligatoryjnego zestawu warto pomyśleć o kilku przedmiotach z nieobowiązkowej listy, które mogą okazać się niezbędne w czasie podróży.
 
 
fot. @ oszczędzanie_45509803_ James Thew - Fotolia.comOszczędzanie jest trudną sztuką, której trzeba się uczyć, aby w dorosłym życiu sprawnie radzić sobie z zarządzaniem domowym budżetem. Najlepiej zacząć naukę oszczędności od najmłodszych lat zwłaszcza, że na szkołę w tym przypadku raczej nie mamy co liczyć. Expander radzi, aby dziecięcą edukację finansową rozpocząć od wypłaty kieszonkowego.
 
 
Shakira fot. Sony MusicShakira potwierdziła, iż ponownie jest w ciąży.
 
 
fot. Michał Żurawski, fot. Hubert KomerskiMichał Żurawski to aktor znany szerokiej publiczności z wielu produkcji, w których grywa zwykle wyraziste role. Ma w swoim dorobku role czarnych charakterów np. w serialu „Na dobre i na złe” czy „Być jak Kazimierz Deyna”. To specjalista od tematyki wojennej, o czym mogliśmy się przekonać np. w filmie „W ciemności” czy w „Czasie honoru”. Michał Żurawski dał się namówić na prywatną rozmowę – zdecydował się wypełnić kwestionariusz Prousta.
 
 
fot. Rzeka WieprzówkaOd pierwszych dni września będzie można wybierać Rzekę Roku 2014. To konkurs organizowany przez Klub Gaja w ramach programu „Zaadoptuj rzekę”. Plebiscyt, którego ambasadorką jest znana podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska, zachęca do poznawania i dbania o dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe i społeczne rzek oraz akwenów. W finale znalazło się 11 rzek, na które mogą głosować internauci.
 
 
fot. Agustin Egurrola30 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn. Ceremonię otwarcia tej ważnej dla nas sportowej imprezy przygotuje Agustin – choreograf pierwszej polskiej zawodowej formacji tanecznej VOLT, założyciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio oraz juror popularnego programu telewizyjnego "Mam Talent".
 
 
fot. Andrea Bocelli30 sierpnia na Stadionie Cracovii w Krakowie wystąpi jeden z najbardziej znanych na świecie solistów - Andrea Bocelli. Włoski tenor zaprezentuje swoje największe przeboje i materiał z najnowszej płyty „Passione”. Artyście towarzyszyć będzie chór i orkiestra symfoniczna.
 
 
fot. @ wakacje pieniądze_43556873_Reena - Fotolia.comW czasie urlopowych wyjazdów zdarza nam się spontanicznie wydawać pieniądze. Powiększając debet czy zadłużenie na karcie kredytowej rzadko zastanawiamy się, jak poradzimy sobie po powrocie z wakacji. Jak w takiej sytuacji szybko ratować nasze domowe finanse?
 
 
Strony: [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »