kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Łukasz Nowicki SOS Wioski DziecięceAktor Łukasz Nowicki postanowił na jeden dzień zostać wujkiem SOS w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach. Prezenter i dziennikarz programu „Pytania na śniadanie” zdecydował się na ten staż, aby zwrócić uwagę na to, jak mało osób decyduje się w naszym kraju zostać rodzicem zastępczym.
 
 
fot. 5 sposobów na zagrożenieKażda z nas może znaleźć się w sytuacji, w której poczucie bezpieczeństwa okaże się ulotne. Choć zagrożenia nie czekają za każdym rogiem ulicy, rozsądna kobieta powinna wiedzieć jak sobie z nimi radzić. Oto pięć prostych sposobów na to, jak radzić sobie z potencjalnym zagrożeniem.
 
 
fot. BDB_Maniery_logoJuż 16 polskich miejscowości bierze udział w akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Bardzo Dobre Maniery”. To program, który za cel stawia sobie walkę z niedożywieniem wśród polskich dzieci. Dzięki akcji udało się sfinansować do tej pory prawie trzech tysięcy ciepłych posiłków. W kampanii biorą udział restauracje z całej Polski. Inicjatywę wspiera znany aktor Mirosław Zbrojewicz.
 
 
fot. Przytulenie ma znaczenie logoKarolina Malinowska, Daria Widawska, Bartosz Obuchowicz, Monika Mrozowska, Magdalena Schejbal, Marzena Sienkiewicz i Robert Leszczyński – znani rodzice przyłączyli się do kampanii „Przytulenie ma znaczenie”, mającej na celu zaakcentowanie przytulania jako najpiękniejszej formy wyrażania uczuć dziecku.
 
 
fot. ciśnienie na życieW województwie mazowieckim w poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe, co oznacza wzmożone kontrole autokarów, którymi podróżują dzieci. Z tego powodu dziś w Warszawie inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali stan techniczny autokarów, trzeźwość i czas pracy kierowców. To jednak nie wszystko. Zawodowi kierowcy w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Ciśnienie na życie" mogli na parkingu przy warszawskim Torwarze w specjalnym autokarze sprawdzić dziś wiek swojego serca i wysokość ciśnienia tętniczego krwi.
 
 
fot. Natalia Kukulska. SOS Wioski DziecięceNatalia Kukulska, która jest Ambasadorką SOS Wiosek Dziecięcych otrzymała statuetkę V Plebiscytu „Gwiazd Dobroczynności” w kategorii strategiczna współpraca z organizacją. Piosenkarkę wyróżniono za udzielone Stowarzyszeniu wsparcie - zaangażowanie, czas i dobre serce poświęcone na rzecz potrzebujących.
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comChoć zbliżające się Walentynki kojarzą się raczej z romantycznymi chwilami spędzonymi we dwoje, to jednak warto przyjrzeć się też nieco innemu aspektowi życia we dwoje. Finanse są najczęstszym powodem kłótni między dwojgiem ludzi i często mają wpływ na decyzję o rozstaniu. Rozmowa o pieniądzach powinna być zatem podjęta jak najwcześniej, bo jak podkreślają eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego, ma wpływ na stabilność domowego budżetu i ułatwia planowanie przyszłości.
 
 
- Asertywność to teraz modne słowo, wszędzie są kursy obiecujące nauczyć, jak mówić „nie”. Tymczasem nie jesteśmy wstanie do końca zmienić swojej osobowości - przekonuje znana aktorka Dominika Ostałowska. Wie, o czym mówi, bo wrażliwość i empatia często obracały się przeciwko niej. Artystka trzykrotnie padła ofiarą prześladowcy.
 
 
© ram69 - Fotolia.comW najbliższą niedzielę 9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. To danie cieszy się ogromną popularnością i uznaniem nie tylko miłośników dobrego jedzenia, ale też profesjonalnych znawców kuchni. Polacy kochają pizzę, a zwłaszcza tradycyjną Margheritę. Sięga po nią ponad 60 procent rodaków.
 
 
fot. logo trzymaj formęPromocja zbilansowanej diety i wzmożonej aktywności fizycznej wśród młodzieży, rodziców i nauczycieli - to główne cele kampanii medialnej Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj formę!". Akcję organizuje Główny Inspektorat Sanitarny i Polska Federacja Producentów Żywności (PFPŻ ZP). Ambasadorką kampanii została aktorka Monika Mrozowska.
 
 
Strony: [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»