kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Prince fot. Sony BMGSłynna posiadłość Prince'a niedaleko amerykańskiego miasta Minneapolis, Paisley Park, w której mieściło się także studio nagraniowe Księcia, zostanie zamieniona w muzeum.
 
 
fot. infowire.plOd 1 lipca 2016 roku przedsiębiorcy posługujący się polskimi certyfikatami kwalifikowanymi będą mogli je wykorzystywać w relacjach z partnerami i kontrahentami we wszystkich państwach unijnych. Od tego dnia obowiązywać będzie rozporządzenie unijne, które wskazuje, że każde państwo UE jest zobowiązane do uznawania podpisów elektronicznych.
 
 
fot. Jessie Ware fot. Universal Music PolskaJessie Ware jest w ciąży.
 
 
© Jakub Jirsák - Fotolia.comAż co piąty Polak nie jest zwolennikiem posiadania konta bankowego – wynika z danych Narodowego Banku Polskiego. Niechęć do tego instrumentu finansowego cechuje w dużej mierze młode osoby. Skąd bierze się nieufność rodaków wobec kont osobistych?
 
 
fot. @ kredyt hipoteczny_25212376_Dmitry - Fotolia.comTo jedno z zobowiązań finansowych, którego podjęcie wiąże się z odpowiedzialnością na długie lata. Wokół kredytów hipotecznych, bo o nich mowa, nagromadziło się wiele mitów, które nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego wyjaśniają niejasności związane z kredytami hipotecznymi.
 
 
fot. Jason Bateman i Jennifer Aniston fot. Forum FilmJennifer Aniston i Jason Bateman ponownie spotkają się na planie. Aktorzy zagrają razem w filmie "Office Christmas Party".
 
 
fot. infowire.plAż 81% polskich dzieci spędza ferie w domu. Zaledwie niewielka grupa dzieci (19 procent) wyjedzie w tym roku na zimowy wypoczynek - wynika z badania Barometr Providenta. Największą grupę uczniów, którzy wyjadą na ferie stanowią gimnazjaliści, następnie dzieci ze szkół podstawowych. Tylko 2 procent dzieci powinno spodziewać się rodzinnego wyjazdu.
 
 
fot. @ kredyt hipoteczny_25212376_Dmitry - Fotolia.comCeny mieszkań w Polsce przez ostatni rok wyraźnie poszybowały w górę. Poszukujący lokum bezpośrednio od dewelopera mogą zapłacić nawet o 500 zł/mkw. więcej. Bez podwyżek nie obyło się też na rynku wtórnym, który przez dłuższy czas pozostawał w stagnacji. Najdrożej jest wciąż w Warszawie.
 
 
fot. infowire.plNajchłodniejsza pora roku to dla kierowców niełatwy czas. Padający śnieg, niskie temperatury i inne niespodzianki pogodowe wymagają odpowiednich przygotowań do codziennej jazdy. O czym należy pamiętać zanim wyruszymy w drogę?
 
 
fot. Janet Jackson fot. EMI Music PolandJanet Jackson zdementowała doniesienia, jakoby miała raka.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »