kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wybieramy Drzewo Roku 2014
2014/6/2 19:40:00

W Dzień Dziecka rozpoczęło się głosowanie na Drzewo Roku 2014. Ten szczególny plebiscyt organizowany jest Klub Gaja w ramach programu edukacji ekologicznej Święto Drzewa. Przez cały czerwiec można głosować na jedno z szesnastu drzew, które znalazły się w finale konkursu.

Przez cały czerwiec Internauci będą głosować na jedno z 16-tu drzew, które znalazły się w finale konkursu Drzewo Roku 2014, na stronie www.drzeworoku.pl. Finałowa szesnastka została wyłoniona spośród 122 zgłoszeń, które napłynęły z całego kraju.

fot. Dąb Wybickiego. fot. Tomek Pikuła, Klub Gaja

W poprzednich edycjach tytuł Drzewa Roku zdobyły: 2013 - Dąb Wybickiego z Będomina, 2012 – platan z Kóz, 2011 - dąb Grot z Dęblina. Dąb Wybickiego oraz platan z Kóz „stanęły na podium” międzynarodowego konkursu Europejskie Drzewo Roku.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: drzewo, plebiscyt, przyroda


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »