kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kobieta i prawo
2007/1/29 3:10:00

„Kobieta i prawo” to nowy serwis prawny skierowany do kobiet. Witryna prezentuje bezpłatne informacje dotyczące różnych dziedzin prawnych.

Wielu kobietom z trudem udaje się wygospodarować trochę wolnego czasu, aby zająć się swoimi sprawami. Balansując między pracą zawodową, wychowywaniem dzieci i innymi obowiązkami nie zawsze można sobie pozwolić na luksus umówienia się z prawnikiem osobiście. Dotyczy to zwłaszcza kobiet z mniejszych miejscowości.

Informacje prawne zawarte w portalu dostępne są bezpłatnie. Można też pobrać pliki z aktami prawnymi, przeglądać ciekawe wydarzenia w dziale Kalendarze, wypowiadać się na forum, umieszczać ogłoszenia.

Na pytania można uzyskać odpowiedź indywidualną lub skorzystać z systemu gotowych odpowiedzi w naszym Banku odpowiedzi. Redakcja podkreśla, że serwis został tak skonstruowany, aby uwzględniał wszystkie najważniejsze informacje prawne potrzebne kobietom.()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: prawo, proces, przepisy prawne, sąd


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»