kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Marcinkiewicz rozwodzi się i planuje następny ślub
2009/1/27 17:50:00

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz w grudniu podjął decyzję o rozwodzie z żoną Marią, z którą ma czworo dzieci. Natomiast już w styczniu kupił pierścionek zaręczynowy i planuje ślub z nową wybranką, poznaną w Londynie.

Niedawno „Super Express" opublikował zdjęcia przedstawiające Kazimierza Marcinkiewicza w sklepie jubilerskim. „Zamierzam zmienić swoje życie. Moja obecność w sklepie była związana właśnie z tymi zmianami" - powiedział gazecie. Potwierdziło to plotki o rozwodzie byłego premiera. Pięćdziesięcioletni Marcinkiewicz jest od kilkudziesięciu lat żonaty z nauczycielką wychowania przedszkolnego z Gorzowa Wielkopolskiego. Mają razem czworo dzieci. Podobno główną przyczyną rozstania jest „rozejście się dróg życiowych".

Kiedy Kazimierz Marcinkiewicz został premierem małżonka nie przeprowadziła się do stolicy, by towarzyszyć mężowi. Nie wyjechała z nim również do Londynu, gdzie pracował w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju. Wieloletnia rozłąka spowodowała oddalenie małżonków. Premier tłumaczy, że decyzję o rozwodzie podjął po długim namyśle i w uzgodnieniu z żoną. Dodaje, że zapewnił rodzinie opiekę i wsparcie. Marcinkiewicz nie ukrywa, że chce na nowo ułożyć sobie życie. Jego wybranką jest młoda kobieta pracującą jako konsultant-analityk w londyńskim City. Podobno poznali się latem ubiegłego roku, ale decyzję o byciu razem podjęli po rozstaniu premiera z żoną.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kaziemierz Marcinkiewicz, Maria Marcinkiewicz, rozwód, zaręczyny, ślub


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»