kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak świętujemy Dzień Matki?
2017/5/26 11:30:00

To szczególne i najważniejsze zarazem święto dla każdej mamy. Nic dziwnego, że większość z nas chce poświęcić czas na spotkanie z mamą w dniu jej święta. Potwierdzają to badania - aż 95 procent ankietowanych obchodzi ten dzień ze swoją mamą i chętnie podaruje jej z tej okazji prezent - wynika z sondy przeprowadzonej przez serwis PrezentMarzen.com.

Jak pokazują wyniki sondy łącznie aż 58% ankietowanych uważa, że prezenty w formie emocji to dobry pomysł. W tym 21% jest całkowicie przekonanych do takiej formy upominków, a 37% deklaruje, że raczej tak. Wyniki sondy pokazują, że coraz częściej rezygnujemy z obdarowywania bliskich przedmiotami czy gadżetami na korzyść takich właśnie podarunków.

Dlaczego więc zamiast kwiatów nie wręczyć mamie kursu salsy lub kolacji w dobrej restauracji? Wybór zależy jednak od tego, co lubią i jak spędzają wolny czas nasze mamy. Aż 14 % respondentów podarowałoby swojej mamie na przykład kurs tańca, a 18 % ankietowanych podniebną przygodę typu lot balonem lub samolotem widokowym. Jednym z pomysłów jest również sesja zdjęciowa, jak zarekomendowało 7% ankietowanych. Aż 29% ankietowanych podarowałoby prezent w postaci pakietu SPA, a 20% kolację w restauracji.

Jak pokazują wyniki sondy najczęściej na prezenty z okazji Dnia Mamy przeznaczamy od 50 zł do 100 zł, tak deklaruje 48% ankietowanych, 26% respondentów kupuje upominki w kwocie do 50 zł. Przy takim poziomie cenowym można już zafundować mamie ciekawą atrakcję jak na przykład seans w grocie solnej lub lekcję tańca. Jeśli natomiast dysponujemy budżetem na poziomie 100 – 300 zł to do wyboru jest już bogata oferta prezentów w formie niezapomnianych przeżyć w kategorii: relaks i uroda, kulinaria i degustacje oraz dziesiątki pomysłów na inne, kreatywne niespodzianki.

Upominki w formie przeżyć mogą być ciekawą alternatywą dla tych standardowych, nawet z okazji Dnia Matki. Często mamy trudność w wyborze takiego prezentu, który nie będzie powieleniem poprzednich i sprawi przyjemność obdarowywanej osobie. W takich przypadkach dobrze sprawdzają się niestandardowe podarunki - między innymi w formie różnego rodzaju zajęć, zaproszeń na atrakcyjne wydarzenia czy pakietów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Takich rozrywek zazwyczaj nie dostarczamy sobie na co dzień, a są przecież rzeczy, które lubimy robić niezależnie od wieku i ilości wolnego czasu – podkreśla Kornel Piesio z serwisu PrezentMarzen.com.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Dzień Matki, SPA, kwiaty, macierzyństwo, mama, prezent


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »