kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak świętujemy Dzień Matki?
2017/5/26 11:30:00

To szczególne i najważniejsze zarazem święto dla każdej mamy. Nic dziwnego, że większość z nas chce poświęcić czas na spotkanie z mamą w dniu jej święta. Potwierdzają to badania - aż 95 procent ankietowanych obchodzi ten dzień ze swoją mamą i chętnie podaruje jej z tej okazji prezent - wynika z sondy przeprowadzonej przez serwis PrezentMarzen.com.

Jak pokazują wyniki sondy łącznie aż 58% ankietowanych uważa, że prezenty w formie emocji to dobry pomysł. W tym 21% jest całkowicie przekonanych do takiej formy upominków, a 37% deklaruje, że raczej tak. Wyniki sondy pokazują, że coraz częściej rezygnujemy z obdarowywania bliskich przedmiotami czy gadżetami na korzyść takich właśnie podarunków.

Dlaczego więc zamiast kwiatów nie wręczyć mamie kursu salsy lub kolacji w dobrej restauracji? Wybór zależy jednak od tego, co lubią i jak spędzają wolny czas nasze mamy. Aż 14 % respondentów podarowałoby swojej mamie na przykład kurs tańca, a 18 % ankietowanych podniebną przygodę typu lot balonem lub samolotem widokowym. Jednym z pomysłów jest również sesja zdjęciowa, jak zarekomendowało 7% ankietowanych. Aż 29% ankietowanych podarowałoby prezent w postaci pakietu SPA, a 20% kolację w restauracji.

Jak pokazują wyniki sondy najczęściej na prezenty z okazji Dnia Mamy przeznaczamy od 50 zł do 100 zł, tak deklaruje 48% ankietowanych, 26% respondentów kupuje upominki w kwocie do 50 zł. Przy takim poziomie cenowym można już zafundować mamie ciekawą atrakcję jak na przykład seans w grocie solnej lub lekcję tańca. Jeśli natomiast dysponujemy budżetem na poziomie 100 – 300 zł to do wyboru jest już bogata oferta prezentów w formie niezapomnianych przeżyć w kategorii: relaks i uroda, kulinaria i degustacje oraz dziesiątki pomysłów na inne, kreatywne niespodzianki.

Upominki w formie przeżyć mogą być ciekawą alternatywą dla tych standardowych, nawet z okazji Dnia Matki. Często mamy trudność w wyborze takiego prezentu, który nie będzie powieleniem poprzednich i sprawi przyjemność obdarowywanej osobie. W takich przypadkach dobrze sprawdzają się niestandardowe podarunki - między innymi w formie różnego rodzaju zajęć, zaproszeń na atrakcyjne wydarzenia czy pakietów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Takich rozrywek zazwyczaj nie dostarczamy sobie na co dzień, a są przecież rzeczy, które lubimy robić niezależnie od wieku i ilości wolnego czasu – podkreśla Kornel Piesio z serwisu PrezentMarzen.com.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Dzień Matki, SPA, kwiaty, macierzyństwo, mama, prezent


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»