kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Dzień zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o parytecie płci - 21 listopada
2009/11/20 12:40:00

W sobotę, 21 listopada w godzinach 12.00-19.00, w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach odbędzie się akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o parytecie płci, przygotowanym przez Kongres Kobiet Polskich.


W obydwu centrach handlowych zorganizowane zostaną stanowiska, przy których wszyscy chętni będą mogli wyrazić swoje poparcie dla tej inicjatywy. Wydarzenie swoją obecnością wspierać będą m.in. Magdalena Środa, Kazimiera Szczuka, Agnieszka Graff, Kinga Dunin, Agata i Paulina Młynarskie czy Agata Passent.

21 listopada Kongres Kobiet Polskich organizuje ogólnopolski dzień zbierania podpisów pod projektem ustawy, która zakłada zmianę ordynacji wyborczej, aby co najmniej połowa miejsc na listach wyborczych do Sejmu, Parlamentu Europejskiego oraz rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich była zarezerwowana dla kobiet.

W Galerii Mokotów i Złotych Tarasach usytuowanych zostanie łącznie około 10 stanowisk, przy których udzielane będą szczegółowe informacje na temat tej inicjatywy. Wolontariusze zbierający podpisy wyposażeni będą w identyfikatory i ubrani w specjalne koszulki.

Galeria Mokotów


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Agata Passent, Agata i Paulina Młynarskie, Agnieszka Graff, Kazimiera Szczuka, Kinga Dunin, Kongres Kobiet Polskich, Magdalena Środa


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»