kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Asertywność dla kobiet
2007/8/13 12:32:15

Kampania Przeciw Homofobii zaprasza na warsztat asertywności dla kobiet, który odbędzie się 25 sierpnia w Warszawie. Będzie to część I warsztatu.


Celem warsztatu jest zapoznanie się uczestniczek z cechami postawy asertywnej w kontakcie z drugim człowiekiem, będącej alternatywą dla postawy uległej i agresywnej. Korzyścią z odbycia warsztatu jest poznanie i przećwiczenie sposobów konstruktywnego wywierania wpływu na innych przy poszanowaniu ich praw, obrony własnych praw osobistych, oraz poszerzenie świadomości w zakresie swoich mocnych i słabych stron w sytuacjach interpersonalnych.

Warsztaty są bezpłatne. Grupa będzie liczyć do 14 osób. Planowane jest przygotowanie drugiej części warsztatu, na którym uczestniczki będą miały możliwość zgłębienia technik asertywności. Tylko osoby, które wezmą udział w części pierwszej, będą miały możliwość wzięcia udziału w drugim treningu - dla bardziej zaawansowanych.Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kampania Przeciw Homofobii, asetrywność, komunikacja, zdolności interpersonalne


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»