kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Akcja "Nie kupuj 3" przeciw klatkowemu chowowi kur
2009/5/12 13:20:00

Akcja niekupuj3.pl zyskuje coraz więcej sympatyków. Do grona osób niejedzących jajek z kodem numer 3, czyli pochodzących z chowu klatkowego dołączyli: Magdalena Różczka, Kasia Kowalska, Reni Jusis, Katarzyna Skrzynecka, Karolina Muszalak, Krzysztof Globisz, Marcin Kwaśny, Krzysztof Ibisz.

Robert Makłowicz z aprobatą dołączył się do kampanii. "Świetny pomysł. Humanitarne traktowanie zwierząt jest oczywiście ważne, ale smak również - a zerówki i jedynki są po prostu lepsze" - wyjaśnił. "Kampanią społeczna „Nie kupuj 3" ma na celu uświadomienie konsumentom, jaki ból i cierpienie kryje się za kodem numer 3 na jajku" - powiedziała Suzan Giżyńska "Okazuje się, iż 80% społeczeństwa nie wiedziało co oznacza chów klatkowy, czego dowodem są liczne wpisy na forach: „Pierwszy raz słyszę o jajkach z chowu klatkowego". "W Polsce niewygodne tematy są tematami tabu, miejmy nadzieję, że „Nie kupuj 3" nauczy społeczeństwo głośno sprzeciwiać się okrucieństwu" - wyjaśnił Piotr Matecki.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: jajka, kody jajek, kury, rodzaje jajek, żywność


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»